شرایط و ضوابط برگزاری مسابقات کشوری بهمن ماه سال ۱۳۹۵

شرایط و ضوابط برگزاری مسابقات کشوری۱۳۹۵

کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ کشور به تمامی اعضاء خود خیر مقدم عرض نموده و حضور سبز آنها را همچون سالهای گذشته ارج می نهیم و امیدواریم با قهرمانان فنی و با اخلاق خود ، پا به حضور در این رویداد مهم سال گذاشته باشید .

              توجه                       تو جه                      توجه

نمایندگان و مربیان محترم لطفاً تا قبل از تاریخ ۹۵/۱۱/۲۴ لیست کامل ورزشکاران خود را به همراه ۲ قطعه عکس پرسنلی و کپی کارت ملی و شناسنامه ورزشکار به کمیته مسابقات ارائه نمایید.

مسئولیت عدم دریافت مدارک پس از این تاریخ به عهده مربی بوده و مسئولین برگزاری مسابقه هیچ مسئولیتی در قبال تأخیر در ارائه لیست تیم ها ندارند .

روزهای پنج شنبه و جمعه ۹۵/۱۱/۲۸ و ۹۵/۱۱/۲۹ رأس ساعت ۸ صبح مسابقات هر دو روز در تمامی استایل ها ( استایل های رینگ و تاتامی) در سالن قیانوری برگزار میگردد .

مربیان و نمایندگان استانها جهت رزو خوابگاه هر چه سریعتر با تلفن۰۹۰۱۵۳۰۳۳۳۶  سرکار خانم امینی تماس حاصل نمایند .

وزن کشی: روز چهارشنبه ۹۵/۱۱/۲۷ از ساعت ۱۴ الی ۱۸ بعداز ظهر در مرکز آموزش سبک کیک بوکسینگ کشور وزن کشی انجام میگیرد و چنانچه هر ورزشکاری روی وزن ارائه شده نباشد از جدول مسابقات حذف می گردد.زیرا دیگر زمان کافی برای ورود به جدول جدید نخواهیم داشت

توجه: مربیان محترم دقیقاً وزن ورزشکار را در فرم مربوطه وارد نمایند و از عباراتی مانند ۵۰- کیلوگرم یا ۶۵- کیلوگرم استفاده ننمایند و دقیقاً وزن ورزشکار رابنویسید مثلاً۳۰۰/۵۲گرم یا۲۰۰/۶۲گرم لازم به توضیح است که هیچ ارفاقی در اوزان اعمال نمی گردد و جدول بندی و قرعه کشی جداول توسط کامپیوتر انجام میشود .

توجه : در فرم مربوط به ثبت نام تاریخ تولد شامل روز / ماه /سال به صورت دقیق  و طبق شناسنامه بازیکنان وارد گردد.

توجه : مربیان عزیز لطفاً شماره موبایل شرکت کنندگان را حتماً در لیست درج فرمایند .

اوزان مسابقات:

نونهالان (رده سنی ۹ الی ۱۱ سال ) : ۲۵- ، ۳۰- ، ۳۵- ، ۴۰- ، ۴۵- ، ۵۰- ، ۵۵- ، ۶۰- ، ۶۵- ، ۶۵+

نوجوانان( رده سنی ۱۲ الی ۱۴ سال ): ۳۵- ، ۴۰- ، ۴۵- ، ۵۰- ، ۵۵- ، ۶۰- ، ۶۵- ، ۷۰- ، ۷۵ – ، ۸۰- ، ۸۰+

جوانان ( رده سنی ۱۵ الی ۱۷ سال ):۵۰- ، ۵۵- ، ۶۰- ، ۶۵- ، ۷۰ ، ۷۵- ، ۸۰- ، ۸۵- ، ۹۰- ،  ۹۰+

بزرگسالان( رده سنی ۱۸ الی ۳۵ سال ) : ۵۰- ، ۵۵- ، ۶۰- ، ۶۵- ، ۷۰ ، ۷۵- ، ۸۰- ، ۸۵- ، ۹۰- ،  ۹۰+

پیشکسوتان ( رده سنی ۳۶ الی ۵۵ سال ): ۵۵- ، ۶۰- ، ۶۵- ، ۷۰ ، ۷۵- ، ۸۰- ، ۸۵- ، ۹۰- ،  ۹۰+

هزینه ها : هزینه شرکت ورزشکار در هر استایل پنجاه و پنج هزار تومان (۵۵۰۰۰ تومان) و هزینه صدور شناسنامه ورزشی WPKA  جهت شرکت کنندگان از استان تهران  برای هر نفر مبلغ بیست و پنج تومان (۲۵۰۰۰ تومان) و شرکت کنندگان شهرستان هر نفر ده هزار تومان ( ۱۰۰۰۰ تومان ) می باشد .کارت هوشمند فدراسیون بیست و پنج هزار تومان( ۲۵۰۰۰ تومان) می باشد.

در ضمن چنانچه مربیان برای اعضای خود غذا سفارش  می دهند با آقای حسین پور عباس  تلفن : ۰۹۱۹۴۳۷۶۲۴۴هماهنگ نمایند.

توضیح : یک ورزشکار می تواند در چند استایل ثبت نام نماید و هیچ محدودیتی وجود ندارد .

لوازم مورد نیاز : تمامی استایلها می بایست از کلاه استاندارد کیک بوکسینگ استفاده نمایند و کلاه بوکس ممنوع است ، دستکش ۱۰ انس

تمامی تیمها و ورزشکاران می بایست کلاه ، دستکش ، پاکش مخصوص و استاندارد در رنگ های قرمز و آبی داشته باشند ، لثه ، ساقبند ، کاپ بیضه ، باند ( برای تمامی استایلها بجز سمی کنتاکت )

لباس استایلهای تاتامی:

سمی کنتاکت و لایت کنتاکت ( لباس کیک بوکسینگ و یا تی شرت و شلوار )

فرم : لباس کیک بوکسینگ

لباس استایلهای رینگ :

فول کنتاکت (با شلوار و بالا تنه لخت)

استایل لوکیک (  شورت )

ورود به سالن مسابقات : تنها ورزشکار و یک مربی می تواند رایگان وارد سالن مسابقات گردد و مابقی همراهان و والدین ورزشکاران می بایست بلیط ورودی را خریداری نموده و تماشاچیان نیز با بلیط وارد سالن مسابقات می شوند.(ورزشکار به کسی اطلاق می شود که نامش در جدول مسابقات باشد)

توجه : ورود بانوان به سالن ممنوع است ، بنا به اعلام حراست بدلیل برگزاری مسابقات هم زمان رینگ و تاتامی ورود بانوان به سالن مسابقات ممنوع می باشد

توجه : داشتن کارت بیمه ورزشی که حداقل سه  هفته قبل از  روز مسابقه صادر شده باشد و شناسنامه ورزشی WPKA  برای ورزشکاران اجباری بوده و چنانچه ورزشکاری هنگام مسابقه از ارائه این مدارک به میز سوپر وایزر خوداری نماید از مسابقه وی جلوگیری بعمل آمده و حریف وی بدون مسابقه برنده و به مرحله بعد می رود .

قوانین :

۱- مربی و سرپرست تیم مسئول  مستقیم رفتار ورزشکار بوده و هر گونه رفتار ناشایست و خارج از عرف ورزشکار باعث برخورد قانونی با کل تیم خواهد گردید  و هیچ ورزشکاری فردی توبیخ نخواهد شد و چنانچه ورزشکاران آن تیم حکم و مدالی نیز دریافت نموده باشند امکان ابطال آن مقام و عدم محاسبه در نتیجه مسابقات از سوی حراست و کمیته بازرسی کیک بوکسینگ کشور وجود خواهد داشت .

۲- دریافت شناسنامه WPKA  جهت حضور در مسابقات و یا هر رویداد رسمی کیک بوکسینگ اجباری بوده و بدون شناسنامه ورزشی هیچ ورزشکاری حق شرکت در رویدادهای این ورزش را ندارد

۳- معرفی نامه از هیئت  ورزشهای رزمی استان مربوطه جهت ثبت نام تیمها الزامی است

۴- چنانچه اسم ورزشکاری خوانده شود جهت حضور در تاتامی و یا رینگ وی از قبل آماده نباشد و یا تجهیزات استاندارد نداشته باشد ۱ دقیقه اول یک کارت زرد ، ۱ دقیقه دوم کارت زرد دوم و ۱ دقیقه سوم کارت قرمز گرفته و از دور مسابقات حذف می گردد .

  • کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کیک بوکسینگ به هیچ عنوان در اجرای قوانین کوتاه نیامده و تمامی ورزشکاران شرکت شرکت کننده ملزم به رعایت قوانین کیک بوکسینگ می باشند. پس از اعلام نام ورزشکار هر دقیقه تأخیر وی یا حاضر شدن بدون تجهیزات استاندارد باعث اخطار و در نتیجه پس از ۳ دقیقه چنانچه ورزشکار نتواند خود را آماده نماید حذف خواهد شد .

مسئولین تیمها میبایست اصل کارت بیمه ورزشی معتبر ورزشکار را قبل از مسابقات به سرکار خانم بیات در دفتر سالن مسابقات تحویل و رسید دریافت نمایند .

داوران :

استایل سمی کنتاکت ۳ داور یک داور وسط و دو داور کنار طبق قوانین فدراسیون جهانی مسابقه را قضاوت و سوپر وایزر و گروه او نیز مسابقه را کنترل می کنند .

استایل لایت کنتاکت این مسابقه را چهار داور یک داور وسط و سه داور کنار هدایت می نمایند که داوران کنار رأی صادر نموده و سوپروایزر تاتامی نیز مسئول کنترل مسابقه و اعلام نتیجه رأی داوران بازی خواهد بود.

استایل رینگ یک داور وسط و سه داور کنار و یک سوپر وایزر کلاً مسئول داوری مسابقات بوده و رأی نهایی را داوران کنار اعمال می فرمایند .

احترام به رأی داوران از اصلی ترین قوانین ما بوده و عدم رعایت این موضوع باعث از دست دادن عضویت WPKA می باشد .

مسئولین فنی این دوره از مسابقات جناب شیهان کامبیز ضابطیان بوده و رعایت ادب و احترام و پذیرفتن نظر ایشان درموارد فنی جزء قانون مسابقه و اجباری می باشد .س

مطلب پیشنهادی

مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ کشور سال ۹۷

پایان سه روز پر تنش برای قهرمانان کیک بوکسینگ ایران مسابقات قهرمانی کشور کیک بوکسینگ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by themekiller.com