بازگشت افتخارآمیز تیم منتخب سبک کیک بوکسینگ کشور از مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۴ یونان

تیم منتخب سبک کیک بوکسینگ WPKA جمهوری اسلامی ایران متشکل از قهرمانان برگزیده مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۲ در استایل های رینگ و تاتامی به مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ جهان اعزام شدند. این دوره از مسابقات قهرمانی جهان از تاریخ ۱۵ اردیبهشت لغایت ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ در کشور یونان برگزار گردید؛

تیم منتخب سبک کیک بوکسینگ WPKA جمهوری اسلامی ایران
تیم منتخب سبک کیک بوکسینگ WPKA جمهوری اسلامی ایران

اسامی تیم اعزامی و نتایج حاصله به شرح زیر می باشد:

۱٫ عسگر آزادیان؛ رئیس سبک و سرپرست تیم

۲٫ احمد طاهری؛ نماینده وزارت و ورزش و جوانان

۳٫ میثم عشقی ۹۰- کیلو گرم طلا

۴٫ امید آزادیان ۸۰- کیلو گرم طلا

۵٫ علی هاشمی ۵۵- کیلو گرم نقره

۶٫ امیرهوشنگ کیان پور ۷۰- کیلو گرم نقره

۷٫ علی رضایی نیکو ۵۰- کیلو گرم نقره

۸٫ محمد فاطمه ئیان ۹۰+ کیلو گرم نقره

۹٫ محمود خان محمدی ۸۵- کیلو گرم برنز

۱۰٫ محمد انصاری ۷۰- کیلوگرم برنز

نتایج بررسی فنی تیم اعزامی، از سوی کمیته فنی کیک بوکسینگ کشور:

آقای علی رضایی نیکو قهرمان نوجوان ۱۴ ساله تیم اعزامی به عنوان جنگنده ترین ورزشکار

آقای امید آزادیان به عنوان فنی ترین ورزشکار

و آقای میثم عشقی به عنوان قدرتمندترین ورزشکار اعزامی تیم ایران برگزیده شدند.

قهرمانان اعزامی در رقابت های بسیار سنگین ۲۰۱۴ جهان بسیار خوش درخشیدند به طوری که در فینال وزن ۹۰- کیلوگرم میثم عشقی و وزن ۸۰- کیلوگرم امید آزادیان در مراسم اختتامیه با حریفان خود جنگیدند و نتایج غبرقابل باور برای جهانیان به ارمغان آوردند.

میثم عشقی قهرمان ملی کشورمان در راند دوم حریف بسیار معروف و قدرتمند روسیه را ناک اوت کرد، که موجب حیرت همگان گردید؛ و امید آزادیان در همین شب مقابل قهرمان تیم ملی چک ری پابلیک قهرمان چندین دوره جهان قرار گرفت و در سه راند نفس گیر با اقتدار کامل حریف را مغلوب تکنیک بالای خود کرد.

همچنین تمامی قهرمانان اعزامی با تلاش وافر در مقابل حریفان خود به پیروزی های چشمگیری دست یافتند، در پایان لازم به توضیح است طبق مقررات فدراسیون ورزش های رزمی کشور، تنها یک مدال به عنوان مدال کیک بوکسینگ ثبت می گردد. در واقع تیم منتخب سبک کیک بوکسینگ با ۲ طلا آقای میثم عشقی در استایل های لوکیک و اورینتال، یک مدال طلا آقای امید ازادیان در اورینتال، در مجموع ۳ بار سرود ملی پرافتخار کشورمان در سالن مرکزی مملو از تماشاچیان “جزیره ی سانتورینی” پخش و پرچم جمهوری اسلامی ایران بالاتر از پرچم های دیگر کشورها به اهتزاز درآمد.

با تلاش جمعی تیم اعزامی، جوانان غیرتمند کشورمان، در بین ۴۱ کشور شرکت کننده در مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ جهان با کسب مقام هفتم تیمی برگ زرین دیگری از افتخارات جامعه ورزش های رزمی کشور را ورق زدند.

kick2

 

kick3

kick4

عسگر آزادیان و هفت روز پرکار در مسابقات جهانی

رئیس سبک کیک بوکسینگ، کشور شیهان عسگر آزادیان بعنوان سرپرست و سرمربی؛ بسیار درگیر بخش های مختلف این حضور بود، در کنار ایشان آقای محمود خان محمدی مربی پیش کسوت از شهرستان اراک که در بخش پیش کسوتان نیز حضوری موفق داشتند در کوچینگ بچه ها به عنوان مربی بسیار فعال بودند.

kick5
حاج احمد طاهری نماینده وزارت ورزش و جوانان

تیم منتخب کیک بوکسینگ کشور از حضور پربرکت حاج آقا طاهری به عنوان نماینده محترم وزارت ورزش و جوانان بسیار بهره برده و از راهنمایی ها و حمایت های ایشان کمک های بسیار گرفتند.

در پایان از سوی روابط عمومی کیک بوکسینگ کشور و قهرمانان اعزامی با آرزوی توفیق روزافزون، از ایشان تقدیر و تشکر گردید.

میثم عشقی برسکوی نخست قهرمانی جهان
میثم عشقی برسکوی نخست قهرمانی جهان

 

آقای عبدالرحمان الرایض به جشن پیروزی امید آزادیان به سکوی جهانی پیوست
آقای عبدالرحمان الرایض به جشن پیروزی امید آزادیان به سکوی جهانی پیوست

 

محمد فاطمه ئیان بر سکوی دوم جهان
محمد فاطمه ئیان بر سکوی دوم جهان

استقبال در فرودگاه امام خمینی

تیم منتخب کیک بوکسینگ کشور روز سه شنبه ساعت ۴ صبح در میان استقبال مسئولین کیک بوکسینگ کشور از جمله جناب شیهان جواد آزادیان عضو هیئت رئیسه، جناب شیهان نادر شیخ سیردانی نایب رئیس سبک و استقبال بی نظیر خانواده های ورزشکاران در میان دوربین خبرنگاران صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران وارد خاک وطن شدند.

kick9
kick10کنگره جهانی کیک بوکسینگ

در خلال برگزاری مسابقات جهانی، کنگره فدراسیون جهانی کیک بوکسینگ WPKA با حضور نمایندگان ۴۱ کشور حاضر در یونان برگزار شد که شیهان عسگر آزادیان نماینده فدراسیون جهانی کیک بوکسینگ در کشورمان، در این کنگره شرکت داشته و نقطه نظرات کشورمان را اعلام نمودند. همچنین با تصویب اعضا مقرر گردید مسابقات جهانی ۲۰۱۵ نیز در کشور یونان برگزار گردد. در رأی گیری بین کشورهای اسپانیا – اوکراین – یونان و روسیه، کشور یونان با تنهاچند رای بیشتر از اسپانیا موفق به اخذ مجوز میزبانی سال ۲۰۱۵ گردید.

kick11
شیهان عسگر آزادیان در کنگره جهانی

بانوان

هرچند که سبک کیک بوکسینگ WPKA کشور از شورای محترم برون مرزی وزارت ورزش و جوانان مجوز اعزام بانوان را دریافت نمود، ولی به دلیل مشکلات مالی از اعزام بانوان در این دوره از مسابقات منصرف گردید. با این وجود سبک کیک بوکسینگ کشور در اعزام های بعدی، اعزام بانوان قهرمان ایرانی را نیز به مسابقات جهانی و بین المللی را در دستور کار خود قرار خواهد داد؛ چرا که اگر تیم ایران می توانست تنها سه مدال بانوان جهان را داشته باشد ، می توانست عنوان نایب قهرمانی جهان را کسب نماید.

در پایان روابط عمومی سبک کیک بوکسینگ WPKA جمهوری اسلامی ایران برای قهرمانان اعزامی و تمام قهرمانان ملی کشورمان ارزوی موفقیت و شادکامی دارد.

 آقای جرج تاکتاردیس ریئس فدراسیون جهانی WPKA با شیهان عسگر آزادیان
آقای جرج تاکتاردیس ریئس فدراسیون جهانی WPKA با شیهان عسگر آزادیان
شیهان جواد آزادیان در استقبال از تیم اعزامی
شیهان جواد آزادیان در استقبال از تیم اعزامی

 

مطلب پیشنهادی

اوزان مسابقات قهرمانی WPKA کشور

اوزان مسابقات قهرمانیWPKA کشور نونهالان سنین ۹ تا ۱۳ سال در استایل های سمی کنتاکت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by themekiller.com